اخبار

نظارت و توجه ویژه فرماندهان به کلانتری‌ها

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سردار اشتری مطرح کرد

نظارت و توجه ویژه فرماندهان به کلانتری‌ها

نظارت بر کلانتری‌ها و اصلاح فرایند انجام کار و توجه به تعالی و استاندارد سازی رفتار کارکنان موجب ارتقا شاخص‌های رضایتمندی شده است.

به گزارش پایگاه خبری دیدگاه برتر مدیریت، سردار حسین اشتری در جمع معاونان و رؤسای پلیس‌های تخصصی، اظهار داشت: اثربخشی و افزایش بهره وری کلانتری‌ها در راستای کلانتری تراز انقلاب اسلامی همواره یکی از اولویت‌های ناجا بوده و هست.

وی از کلانتری‌ها به عنوان پیشانی و ویترین نیروهای مسلح و نظام نام برد و افزود: نظارت بر کلانتری‌ها و اصلاح فرایند انجام کار و توجه به تعالی و استاندارد سازی رفتار کارکنان موجب ارتقا شاخص‌های رضایتمندی شده است.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور ادامه داد: بر اساس تحلیل داده‌های سامانه مرکز نظارت همگانی ۱۹۷، میزان رضایتمندی هموطنان از عملکرد و رفتار کارکنان کلانتری‌ها ارتقا پیدا کرده است.

وی بر نظارت فرماندهان، معاونان و مدیران بر عملکرد کارکنان، وضعیت محیطی، تجهیزات و امکانات کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها تاکید و تصریح کرد: البته خلاء هایی وجود دارد که باید مشکلات و نقاط ضعف احصاء و پس از آسیب شناسی صحیح در جهت رفع آن اقدام شود.

فرمانده ناجا گفت: کارکنان کلانتری‌ها نباید تصور کنند که به آنها توجهی نداریم بر همین اساس باید نظارت‌ها قوی و مستمر انجام شود تا بتوانیم مأموریت‌های محوله را به نحو مطلوب انجام دهیم.

سردار اشتری بر بکارگیری حرفه‌ای ترین، چابک ترین و بهترین نیروهای پلیس در کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها تاکید و خاطرنشان کرد: معاضدت قضائی و حمایت کامل از کارکنان ناجا که در جریان مأموریت دچار مشکل می‌شوند، همواره مورد تاکید است و معاونت حقوقی ناجا بایستی با جدیت و حساسیت بیشتری این مأموریت مهم را دنبال کند تا نیروها دچار یاس و ناامیدی نشوند، البته برنامه ریزی مناسب برای اقدامات کوپ مستلزم نظارت و شناخت کافی است تا بدانیم برای اولویت و ضرورت‌ها چگونه تصمیم بگیریم.

فرمانده ناجا بر به کارگیری تجهیزات نوین و فناوری در کلانتری‌ها، پاسگاه‌ها و مراکز انتظامی تاکید و بیان کرد: باید از ظرفیت‌های پژوهشی و دانشگاهی در راستای ارتقا کیفیت تجهیزات در اختیار کلانتری‌ها بهره ببریم.

logo-n.jpg

ثبت نام | عضویت

logo-samandehi

پیام مدیر

سایت پاسخگو آنلاین برای پاسخگویی به تمامی سوالات شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما قرار بگیرد. همواره آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما هستیم. شما می توانید  24 ساعته از طریق تلفن 09302740763 با ما در ارتباط باشید.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مدیریت سامانه پاسخگو آنلاین می باشد .

Search